Trupi im Shiko më të madhe

Trupi im

BAO0071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh fëmijët me pjesët e trupit dhe si funksionon organizmi ynë.

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022509

1 350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Duke e shfletuar këtë libër fëmijët zbulojë për sekretet e trupit të tyre, mësojë për skeletin, zemrën dhe gjakun, frymëmarrjen, tretjen, urinimin, nervat, shqisat etj. Duke shtypur butonat fëmijët do të argëtohen duke dëgjuar tingujt e gëzuar, si dhe do të pasurojnë fjalorin duke dëgjuar fjalët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe12
ISBN9789928022509
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç