Reduced price! Noprani View larger

Noprani

Julia Donaldson A-000856

New product

Përshkrim i shkurtër

 “I vetëm në shëtitje doli një mir thellë në pyllin e errësuar. Një dhelpër që e pikasi tha se miu qenka zbukuruar,” Futu thellë në pyllin e errët dke zbulo çfarë ndodhi papritur, me miun mendje-shpe jtë që kiskte përkallë bufin, gjarprin dhe Nopranin e uritur ...

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219367
Viti i botimit2017

300 Lekë

-25%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages32
ISBN9789928219367
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici