Diplomacia per te gjithe Shiko më të madhe

Diplomacia per te gjithe

Jorgji Kote TO0108

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtë botim autori e ka konceptuar si një shpjegues praktik, manual apo dhe ushqim për mendim për të gjitha moshat, shtresat dhe profesionet.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319565

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe464
ISBN9789994319565
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20