Hollivudi dhe mafia Shiko më të madhe

Hollivudi dhe mafia

Tim Adler UP0038

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një investigm i thellë rreth lidhjeve misterioze të kinemasë, krimit, seksit dhe vdekjes që vjen si një demaskim i bujshëm me dëshmi filmike të marrëdhënieve të rrezikshme, të errëta e gjithaq joshëse, mes mafies dhe Hollivudit. Ky libër, i bazuar në dhjetëra burime, heton me kujdes të madh dhe rrëfen haptas historinë e fshehtë të këtij flirti

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 30 2

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe340
ISBN978 99956 23 30 2
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiAnxhela Cikopano