Tim Adler

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  500 Lekë Out of stock

  Një investigm i thellë rreth lidhjeve misterioze të kinemasë, krimit, seksit dhe vdekjes që vjen si një demaskim i bujshëm me dëshmi filmike të marrëdhënieve të rrezikshme, të errëta e gjithaq joshëse, mes mafies dhe Hollivudit. Ky libër, i bazuar në dhjetëra burime, heton me kujdes të madh dhe rrëfen haptas historinë e fshehtë të këtij flirti

  500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item