Historia Kronografike e Korces 1912-1919 View larger

Historia Kronografike e Korces 1912-1919

Petro DH. Harizi HS0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër që ju duhet të gjithë shqiptarëve për të mësuar se çka ndodhur në ato 7 vjet të jashtëzakonshëm kur etnia jonë në të gjithë Ballkanin ishte në teh të thikës.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një libër që ju duhet të gjithë shqiptarëve për të mësuar se çka ndodhur në ato 7 vjet të jashtëzakonshëm kur etnia jonë në të gjithë Ballkanin ishte në teh të thikës. Një libër me kujtime dhe analiza të autorit mbi fatin delikat të kesaj krahine pas Luftës së Madhe.