Historia Kronografike e Korces 1912-1919 Shiko më të madhe

Historia Kronografike e Korces 1912-1919

Petro DH. Harizi HS0037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër që ju duhet të gjithë shqiptarëve për të mësuar se çka ndodhur në ato 7 vjet të jashtëzakonshëm kur etnia jonë në të gjithë Ballkanin ishte në teh të thikës.

Më shumë detaje

999 Artikuj

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një libër që ju duhet të gjithë shqiptarëve për të mësuar se çka ndodhur në ato 7 vjet të jashtëzakonshëm kur etnia jonë në të gjithë Ballkanin ishte në teh të thikës. Një libër me kujtime dhe analiza të autorit mbi fatin delikat të kesaj krahine pas Luftës së Madhe.