Reduced price! Revolucioni i ardhshem View larger

Revolucioni i ardhshem

Valid Fariz FB0074

New product

Përshkrim i shkurtër Valid Fariz është prej një kohe të gjatë ndër shkollarët më të mirë informuar të Lindjes së Mesme, popujve të atyshëm, kulturave të saj, si dhe lëvizjeve radikale atje. Senatori Xho Liberman

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët320
ISBN9789951494212

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN9789951494212
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiErgys Petriti