“Lufta e ftohte” ne Evropen e Lindjes Shiko më të madhe

“Lufta e ftohte” ne Evropen e Lindjes

Liman Varoshi NA0068

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Prof. Dr. Liman Varoshi, duke ndjekur me kujdes burimet dokumentare arkivore, literaturën, e duke qenë deri diku edhe vetë bashkëkohës i Luftës së Ftohtë ka bërë që studimi i tij të jetë me vlera të larta shkencore. Studimet dhe botimet në fushën e hisotrisë bashkëkohore paraqesin interes të veçantë

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 4017 8 6

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe300
ISBN978 9928 4017 8 6
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë