Plani i trete per copetimin e Shqiperise Shiko më të madhe

Plani i trete per copetimin e Shqiperise

Kostë Çekrezi NA0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vlerësohet si një histori e jashtëzakonshme e raporteve të Shqipërisë me Perëndimin dhe sidomos me SHBA.

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 49 1

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe135
ISBN978 9928 109 49 1
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë