Çështja çame-Etapa e re Shiko më të madhe

Çështja çame-Etapa e re

Miranda Vickers & James Pettifer NA0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Marrëdhëniet greko-shqiptare rrezikohen seriozisht nga dështimi për të zgjidhur çështjen çame. Kjo çështje, natyrisht, që nuk mund të zgjidhet vetëm mes Shqipërisë, Greqisë dhe organizatave që përfaqësojnë popullsinë çame.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët120
ISBN978 9928 109 69 9

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët120
ISBN978 9928 109 69 9
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip/Anglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhevdet Shehu