I ri Djali qe kendoi me dragonj Shiko më të madhe

Djali qe kendoi me dragonj

Andy Shepherd IA0155

Libër i ri

1109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272720

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Këtu në kopshtin e gjyshit kërcet ajri nga magjia. Mes gëmushave të mjedrave dhe bishtajave fluturojnë dragonj.

Dhe kur ngre kokën drejt yjeve e mbyll sytë, shoh formën e rubintë të ndezur të dragoit tim, Qukthit.

Këtu në kopshtin e gjyshit jam pëshpëritësi i dragonjve. Mbrojtësi i dragonjve.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe265
ISBN9789928272720
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka