Vivi solo per testimoniare Shiko më të madhe

Vivi solo per testimoniare

At Zef Pllumi FRA0074

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është versioni italisht i veprës monumentale të Atë Zef Pllumit, i cili është përgatitur me parathënie të ish-kryeministrit italian Silvio Berlusconi. Kjo vepër ka pasur jehonë të madhe në tregun italian dhe është konsideruar si një testament për të kuptuar sistemin komunist

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët300
ISBN9788894084108

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN9788894084108
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç