Rrno vetem per me tregue, vell. III Shiko më të madhe

Rrno vetem per me tregue, vell. III

At Zef Pllumi FRA0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Konsiderohet një vepër monumentale pasi është thirrja e brendshme e ndërgjegjes së këtij vendi. Ky libër është i ndarë në tre pjesë, sipas tre ndarjeve që bëri frati i madh, dhe konsiderohet një botim luksi për bibliotekë dhe për dhurata. 

Libri “Rrno vetëm për me tregue”, vëllimi i tretë “Robnia e gjatë”, përfshin periudhën 967-1989. Ky libër ka dalë në qarkullim në vitin 2015 nga Botime Françeskane

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697464

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe320
ISBN9789995697464
Viti i Botimit2015
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI trete