Takimet e mia me... View larger

Takimet e mia me...

Blendi Fevziu UE0360

New product

Përshkrim i shkurtër

39 personazhe jane mbledhur ne nje liber nga opinionisti Blendi Fevziu, i cili ka rrefyer ne 350 faqe per ndikimin qe kane pasur secili prej tyre ne jeten dhe historine shqiptare ne në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Mal të Zi. Secilin prej tyre ka pasur njohje personale me autorin.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928388377

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages350
ISBN9789928388377
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1