I ri Takimet e mia me... Shiko më të madhe

Takimet e mia me...

Blendi Fevziu UE0360

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

39 personazhe jane mbledhur ne nje liber nga opinionisti Blendi Fevziu, i cili ka rrefyer ne 350 faqe per ndikimin qe kane pasur secili prej tyre ne jeten dhe historine shqiptare ne në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Mal të Zi. Secilin prej tyre ka pasur njohje personale me autorin.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928388377

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe350
ISBN9789928388377
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë