Ahmet Zogu View larger

Ahmet Zogu

Blendi Fevziu UE0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Ahmet Zogu përmban shumë mistere në mbretërimin e tij 15-vjeçar, por autori ka zbuluar shumë prej tyre. Përdorimi i dokumenteve të dorës së parë, gërshetuar edhe me përvojën e gazetarit, e bëjnë këtë biografi unike, dhe të vetme në llojin e vet, pasi Fevziu kërkon faktin dhe paraqet gjithë dinamikën e ngritjes së pushtetit të Zogut.

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928190093

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages274
ISBN9789928190093
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane