Ambicia dhe suksesi View larger

Ambicia dhe suksesi

Orison Swett Marden BEOM0550

New product

Përshkrim i shkurtër

Kini kujdes se si e dekurajoni apo refuzoni t’ia veshin atij zëri të brendshëm që ju porosit të ecni përpara, se nëse e bëni këtë ai do të bëhet gjithnjë e më pak këmbëngulës derisa më në fund do të pushoj së nxituri, dhe kur ambicia vdes, përkeqësimi ka filluar. Ajo thirrje e brendshme për të shkruar përpara, për t’u përpjekur nga një e mirë më e lartë, është e zëri i Zotit; vërjanj veshin. Ai është miku juaj më i mirë dhe do t’ju çojë në dritë e gëzim.

108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Artini
ISBN9789951282567

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages70
ISBN9789951282567
Published year2024
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRidvan Bunjaku
I ri1