Kujtime vogjlije e rinije Shiko më të madhe

Kujtime vogjlije e rinije

Mustafa Merlika Kruja FB0088

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ish- kryeministri i Shqipërisë, sjell kujtimet e veta për fëmijërinë dhe rininë e tij. Një libër interesant i pajisur me dëshmi e fakte të panjohura më parë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994392131

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe177
ISBN9789994392131
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër