Fantazma dhe plani 3+4 Shiko më të madhe

Fantazma dhe plani 3+4

Petro Marko BOM0083

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman tregon për aventurat e një djali, Besimit dhe disa miqve të tij në fshatin ku kishte lindur i jati i Besimit. Djalin e tërheq shumë gërmadha e errët e kështjellës ogurzezë ku thuhet nëpër fshat se banonte një fantazmë.

Më shumë detaje

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992740493

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo fantazmë u del përpara vetëm femrave kurse burrave dhe djemve jo. Gjatë leximit të ketij romani ju do të kuptoni shumë gjëra si dhe do të lexoni për jetën e vuajtur dhe të mjerë të një partizani dhe heroi të popullit shqiptar.

Të dhëna

Faqe192
ISBN9789992740493
Titulli origjinalOmsca-1
Viti i Botimit2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri