Cmim i reduktuar! Insektet punëtore Shiko më të madhe

Insektet punëtore

Grup autorësh JB0099

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Formoni mozaikët dhe lexoni përrallat fantastike.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët10
ISBN978 999 56 41 184

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN978 999 56 41 184
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë