4 Elementet Shiko më të madhe

4 Elementet

BAO0076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Djemtë dhe vajzat në këtë libër zbulojnë katër elementet bazë: ajrin, tokën, ujin dhe zjarrin.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108891

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Fëmijët mësojnë se si secila prej tyre së bashku luajnë një rol jetësor në veprimtaritë e njerëzve. Dy faqet e fundit të këtij libri të mrekullueshëm përmbajnë një udhëzues për prindërit.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108891
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç