Fiu! Ajri Shiko më të madhe

Fiu! Ajri

BAO0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

FIUU! AJRI Të gjitha kafshët dhe bimët kanë nevojë për ajër të pastër. Ky libër u tregon fëmijëve rëndësinë që ka ajri për jetën dhe shpjegon rreziqet e ndotjes. Fëmijët mësojnë se secili prej tyre mund të ndihmojë për të pakësuar ndotjen e ajrit.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108686

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108686
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër