Maksi dhe dhembi i qumeshtit Shiko më të madhe

Maksi dhe dhembi i qumeshtit

BAO0059

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për të qenë një superpërbindësh i vërtetë, duhet të keni dhëmbë që ju kanë rënë. Sa keq që Maksi ka vetëm një dhëmb, që është duke i rënë. Dhëmbi nuk bie që nuk bie... Nuk ndihmojnë as këshillat e Feliksit dhe as takimi me dentisten. Kështu, Maksi vendos të presë, kur papritur... fiu! Në vend të dhëmbit, mbetet një gropë!

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354589

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Çdo fëmijë ka dhëmbët e qumështit që bien në një moshë të caktuar. Por Maksit nuk po i ikën një dhëmb. Çfarëdo të bëjë, dhëmbi ngel aty i palëvizur, sikur nuk do që të largohet. Por Maksi duhet të rritet, sepse do dalë një dhëmb më i mirë, më i fortë. Si do largohet dhëmbi nga Maksi?

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354589
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç