Yfff! Mbeturinat Shiko më të madhe

Yfff! Mbeturinat

BAO0092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër u mëson fëmijëve se sa e rëndësishme është hedhja e mbeturinave në vendet e caktuara.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108693

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mbeturinat, plehrat dhe mbetje të tjera të hedhura në vende të papërshtatshme, krijojnë një mjedis të papastër e të pakëndshëm. Ato, gjithashtu, rrezikojnë shëndetin e njerëzve dhe të kafshëve.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe36
ISBN9789989108693
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç