Bebushi erdhi ne shtepi Shiko më të madhe

Bebushi erdhi ne shtepi

BAO0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lindja e një fëmije mbetet një ngjarje e madhe për çdo familje.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108648

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ky libër përshkruan etapat e para dhe përvojat e reja të një vogëlushi ose vogëlusheje përgjatë ardhjes dhe rritjes së bebes në shtëpinë e tij/e saj. Libri synon, gjithashtu, të tregojë se çndodh ndërsa bebja rritet dhe nis të zbulojë botën përreth. Në fund të librit do të gjeni dhe disa vargje argëtuese për të vegjlit, si dhe një udhëzim për të rriturit.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108648
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç