Cmim i reduktuar! Maksi do nje lepurush prej verteti Shiko më të madhe

Maksi do nje lepurush prej verteti

BAO0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Unë jam gati katër vjeç! - thërret Maksi. Dhe mendon se kushdo që bën 4 vjeç, mund të dëshirojë një lepurush prej vërteti për ditëlindje. Por... duhet të nxitojë, sepse lepurushi i zi më i bukur në botë mund t'I shitet dikujt tjetër...

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354510

280 Lekë

-20%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Doni një lepurush prej vërteti? Edhe Maksi mendon se kjo është dhurata më e bukur që mund t’i bëjnë prindërit për ditëlindje. Por ka një problem, prindërit e Maksit nuk besojnë se ai është i aftë të mbajë një lepurush, se është akoma shumë i vogël dhe nuk di as si të pastrojë një kafaz. A do arrijë Maksi t’i bindë prindërit e tij se ai është aq i përgjegjshëm sa për të mbajtur një lepurush të vogël?

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354510
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç