Mos u zemero Shiko më të madhe

Mos u zemero

BAO0030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëpërmjet fjalëve të thjeshta dhe ilustrimeve të bukura plot me ngjyra, ky libër synon ti mësojë fëmijëve të dallojnë sjelljet pozitive dhe negative e të zgjedhin çdo ditë në këtë dyshe sjelljeje, atë që është më paqësorja.

Më shumë detaje

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108655

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Me ndihmën e këtij libri, ata do të kuptojnë se dhuna nuk është asnjëherë gjë e mirë dhe që me duart, këmbët dhe buzët e tyre, ata mund të bëjnë gjëra shumë here më të mira se sa të gjuajnë me shkelma apo të shajnë. Madje dikush është i aftë edhe të arsyetojë e ti vërë fre zemërimit e inatit të tij. Ky libër ndihmon në mënyrë shumë natyrale më të vegjlit se duhet të jenë të aftë që të kërkojnë falje, kur i bëjnë keq dikujt tjetër.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108655
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç