Maksi fle te shtepia e Paulines

BAO0058

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Urra! Maksit i japin leje të flejë një natë te shtëpia e Paulinës. Ai bën gati çantën sa hap e mbyll sytë: pizhamet, furçën e dhëmbëve dhe, sigurisht, elektrikun e dorës. Por, a mund të flejë Maksi pa puthjen e "Natës së mirë"?!

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354596

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ashtu si vëllai i tij i madh, edhe Maksi ka dëshirë të flejë me shokët, ai tani është një djalë i rritur. Sapo e merr lejen, ai bën gati lodrat e tij që t’i marrë me vete tek shtëpia e Paulinës. Sa shumë lodra dhe argëtim!

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354596
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç