Maksi meson te notoje

BAO0056

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shoqja e ngushtë e Maksit, Paulina, sapo ka marrë medaljen "Kali i detit". Edhe Maksit do ti pëlqente të mësonte notin. "Ti nuk e merr dot atë medalje, se nuk je adhurues i ujit", - i thotë vëllai i tij i madh. Tani I takon Maksit të tregojë çështë i aftë të bëjë!

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354565

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Shoqja e ngushtë e Maksit e ka marrë medaljen e notit. Po Maksi kur do e marrë? Atij i duhet të mësojë notin në fillim. Kështu futet në një kurs noti. Sapo hyn, dëgjohen ngazëllimet e fëmijëve që luajnë dhe mësojnë notin në pishinë. Edhe Maksi e ka qejf shumë notin. A do arrijë ai të fitojë një medalje si shoqja e tij?

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354565
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç