Une kujdesem per gjerat e mia Shiko më të madhe

Une kujdesem per gjerat e mia

BAO0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Personazhi kryesor është mësuar ti hedhë gjërat e tij sa andej-këtej.

Më shumë detaje

491 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108662

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Por një natë, kur ikën dritat, ai i kërkoi më kot lodrat që donte në errësirën e dhomës dhe nuk gjeti asgjë. Atëherë vogëlushi zbuloi se sa e rëndësishme është të kujdesesh për gjërat e tua. Kjo do të thotë që ato duhet ti sistemosh dhe ti riparosh vazhdimisht, në mënyrë që të rrojnë sa më gjatë. Siç kujdesemi për dhomën apo për shtëpinë tonë, ashtu duhet të kujdesemi edhe për mjedisin, planetin, për bimët, lulet dhe kafshët, veten dhe të tjerët.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108662
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç