Plluq! Uji Shiko më të madhe

Plluq! Uji

BAO0093

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

PLLUQ! UJI Në këtë libër fëmijët mësojnë për rëndësinë që ka uji për jetën e gjallesave: njerëzve, kafshëve, bimëve dhe zbulojnë mënyrat se si mund ta kursejnë ujin në shtëpitë e tyre.

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108709

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108709
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër