Skënderbeu, jeta dhe vepra (SC) Shiko më të madhe

Skenderbeu, jeta dhe vepra (SC)

Kristo Frashëri TO0314

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Histori e mirëfilltë e Skënderbeut, mbështetur në dokumente dhe materiale të shumta arkivore. Ndryshe nga historitë e tjera të shkruara për Skënderbeun, kjo është më e kompletuar dhe e sheh Heroin jo vetëm si udhëheqës të luftës çlirimtare, por edhe si nismëtar të shtetit shqiptar

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789992716274

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe580
ISBN9789992716274
Viti i Botimit2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriShqipëria