Lasgush Poradeci - vell. 1 View larger

Lasgush Poradeci - vell. 1

Lasgush Poradeci BLP0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim permbledh te gjithe krijimtarine poetike te Lasgush Poradecit, te botuar me pare ne vellimet "Vallja e yjeve" dhe "Ylli i zemres"

867 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

AlbPaper
Viti i botimit2008

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages348
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë