Fishtologji

Tonin Çobani BF0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim përfshin studime mbi "Lahutën e Lalcis"; si u shkrua dhe u përdor mitologjia. Veprat Mrizi I Zanave, teatri fishtian dhe proza historike

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789994391523
Viti i botimit2006

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789994391523
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë