Fishtologji Shiko më të madhe

Fishtologji

Tonin Çobani BF0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim përfshin studime mbi "Lahutën e Lalcis"; si u shkrua dhe u përdor mitologjia. Veprat Mrizi I Zanave, teatri fishtian dhe proza historike

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789994391523

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789994391523
Viti i Botimit2006
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër