Lahuta e Malcis - ngjizja mitologjike

Tonin Çobani BF0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri plotëson jo vetëm galerinë e studimeve fishtjane, por edhe të mitologjisë shqiptare. Hapja kulturologjike si metodologji dhe si kërkim provokon shpjegime më të thelluara të idenditetit tonë kulturor

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789928161055
Viti i botimit2012

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789928161055
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë