Reduced price! Klasa View larger

Klasa

Erik Segal BDR071

New product

Përshkrim i shkurtër

"Klasa" është një ndër romanet e autorit Erik Segal dhe klasifikohet si best seller. Në këtë roman pershkruhen pesë jetë, pesë histori dashurie dhe portreti i një brezi.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789994362677

1 125 Lekë

-10%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Erich Wolf Segal ka qenë autor amerikan, skenarist dhe profesor në Universitetin e Harvardin. Ai u bë i njohur në të gjithë botën me librin e tij të famshëm Histori Dashurie i cili i realizuar në film arriti të fitojë dhe çmim Oscar.

Data sheet

pages514
ISBN9789994362677
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë