Cmim i reduktuar! Një shëtitje e paharrueshme Shiko më të madhe

Vetëm online

Nje shetitje e paharrueshme

Nicholas Sparks BOT0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër i jashtëzakonshëm...prekës dhe shpeshherë rrëmbyes... Një libër që nuk do ta harroni shpejt

75 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789992791020

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe206
ISBN9789992791020
Titulli origjinalBota Shqiptare
RedaktoriManjola Ali
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI dytë
PërkthyesiLoriana Gjini