Parajse sigurie View larger

Parajse sigurie

Nicholas Sparks BOT0177

New product

Përshkrim i shkurtër Kur një grua e re misterioze me emrin Kejti, shfaqet në Karolinën e Veriut, në qytetin e vogël të Sauthportit, prania e saj, papritur ngre pyetje për të kaluarën e saj.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000460
Viti i botimit2012

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E bukur por e ndrojtur, Kejti duket e vendosur për të shmangur krijimin e ndonjë lidhje personale, derisa një seri ngjarjesh do ta tërheqë atë në dy marrëdhënie ndaj të cilave ngurron: ajo me Aleksin, pronari i një marketi, një i ve zemërbutë me dy fëmijë të vegjël, dhe marrëdhënien me fqinjën e saj të vetme, Xhoin. Pavarësisht nga hezitimet e fillimit, Kejti dalëngadalë fillon të prishë mburojën e saj, duke hedhur rrënjë në komunitetin e ngushtë dhe duke u lidhur gjithnjë e më shumë me Aleksin dhe familjen e tij.Ndërsa Kejti fillon të bjerë në dashuri, ajo lufton me të fshehtën e saj të errët që ende e lëndon dhe e tmerron. . . . një e kaluar që e detyroi të nisë një udhëtim të frikshëm dhe të pasigurt, në të gjithë vendin, për të gjetur një parajsë të sigurt në Sauthport. Me mbështetjen dhe këmbënguljen e vazhdueshme të Xhoit, Kejti, përfundimisht kupton se në kohët më të vështira, dashuria është e vetmja parajsë e vërtetë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages432
ISBN9789928000460
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAndi Lamko