50+1 Shiko më të madhe

50+1

Blendi Fevziu UE0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në studio flasin ndërsa në libër mbetet e shkruar dëshmia e 50 protagonistëve të Opinion-it, të sjella me mjeshtrinë dhe shkathtësinë e gazetarit të njohur Blendi Fevziu. Ata janë personazhe me peshë në jetën e Shqipërisë, por janë edhe personalitete të huaja, të cilët flasin pa dorashka. Këto intervista janë pika referimi edhe për brezat e ardhshëm dhe për rrjedhojë lexuesi e kërkon në çdo kohë.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928190130

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe352
ISBN9789928190130
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane