Permbledhje legjislacioni për subjektet tatimpaguese per tregtarët dhe shoqerite tregtare Shiko më të madhe

Permbledhje legjislacioni për subjektet tatimpaguese per tregtarët dhe shoqerite tregtare

Grup autorësh A-008476

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri përmbledh gjithë paketën e legjislacionit për Subjektet Tatimpaguese për Tregtarët dhe Shoqeritë Tregtare.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë