Violet View larger

Violet

Kimberly Derting BUE417

New product

263 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928031167

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Violet Ambrose, përballet me dy çështje kryesore: Jay Heaton dhe aftësinë e saj sekrete.

Ndërsa gjashtëmbëdhjetë-vjeçarja ndihet konfuze në lidhje me ndjenjat e reja për shokun e saj më të mirë që nga fëmijëria, ajo gjithashtu është e shqetësuar nga "fuqia" e saj, me të cilët mund të perceptojë trupat e vdekur, jo të gjithë të vdekurit por ata të cilët janë vrarë.
Që kur ishte vajzë e vogël, ajo ndiente gjurmët që të vdekurit linin pas në këtë botë ... dhe shenja që i lidhnin me vrasësit e tyre.

Data sheet

pages316
ISBN9789928031167
Shtëpia botueseViolet
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
RomanMister&Thriller