Reduced price! 7 zakonet e njerëzve të suksesshëm View larger

7 zakonet e njerezve te suksesshem

Stephen R. Covey A-004723

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën....

87 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK
ISBN9789951868822
Viti i botimit2007

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages424
ISBN9789951868822
Shtëpia botueseTITANIK
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhadi Gjana