Cmim i reduktuar! 7 zakonet e njerëzve të suksesshëm Shiko më të madhe

7 zakonet e njerezve te suksesshem

Stephen R. Covey A-000035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën....

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK
ISBN9789951868822

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe424
ISBN9789951868822
Titulli origjinalTITANIK
V. Bot2007
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhadi Gjana