Therrmijat elementare

Michel Houellebecq SB0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Sëmurës e mbërthyes, i pasur e provokativ, “Thërrmija elementare” të mahnit edhe si një roman idesh, por dhe për portretin e një shoqërie, - a vetë njerëzimit, që e ka humbur aftësinë e të qenit një e tërë.

889 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928424174

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages302
ISBN9789928424174
Shtëpia botueseSkanderbeg BOOKS
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdit Dibra