Cmim i reduktuar! Historia e vërtetë e familjes Stilton Shiko më të madhe

Historia e vertete e familjes Stilton

Jeronim Stilton PE0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 18 1

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                                    

Të dhëna

Faqe124
ISBN978 9928 200 18 1
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani