Ushqyerja dhe disa nga sëmundjet ndër fëmijë View larger

Ushqyerja dhe disa nga semundjet nder femije

Dr. Polikron Çela TO0277

New product

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët168
ISBN9789928235282
Viti i botimit2017

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët168
ISBN9789928235282
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13 x 20
I ri1