Rregullat e trurit per bebe View larger

Rregullat e trurit per bebe

Xhon Medina BDR038

New product

Përshkrim i shkurtër Nëse planifikoni zgjerimin e familjes, duhet ta lexoni PATJETER këtë libër. Mos e leni të ardhmen e bebes tuaj në duar të rastësisë.

More details

88 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995624988

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 other products in the same category:

More info

6 gjëra që mësohen nga ky liber: 1. Foshnjat kapin gjithçka! 2. Flisni shumë dhe ëmbel. 3. JO TV, para moshës 2 vjeçare. 4. Bëheni të ndihet e SIGURTË. 5.Kujdes me MENYRËN si e lavdëroni 6. Femijët kanë emocione mundohu ti kuptosh dhe shpjegosh.

Data sheet

pages348
ISBN9789995624988
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë