Reduced price! Libri I plote I perkujdesit per nenen dhe femijen View larger

Libri I plote I perkujdesit per nenen dhe femijen

Elizabeth Fenwick JB0057

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues themelor për kujdesin ndaj vetes dhe foshnjës, nga ngjizja e fëmijës deri në moshën trevjeçare. Tërësisht praktik, i ilustruar plotësisht dhe i indeksuar.

1106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 84 16 070

2 000 Lekë

-20%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages264
ISBN978 992 84 16 070
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri